Buradasınız

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı, İTSO’da Vergi Çalıştayı Düzenledi

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı, İTSO’da Vergi Çalıştayı Düzenledi

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) üyelerine ve mali müşavirlere yönelik Vergi Çalıştayı düzenledi. 27 Şubat 2020 tarihinde İTSO Konferans Salonunda gerçekleşen çalıştaya Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, İTSO Başkanı Yavuz UĞURDAĞ, İTSO üyeleri, mali müşavirler ve iş dünyasından temsilciler katıldı.

Gelir İdaresi Grup Müdür V. Mustafa ÖZDEMİRCİ’nin moderatörlüğünde gerçekleşen çalıştayda; ‘İnteraktif Vergi Dairesi’, ‘POS Cihazlarının Vergi Dairesince Takibi’, ‘Beyanname Üzerinden İndirim Yapılabilen Bazı Harcamalar‘, ‘Vergi Borçlarının Taksitlendirilmesi’, ‘KDV Kanunu İade Süreçleri’, ‘509 sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğiyle ilgili Son Değişiklikler’, ‘Muhtasar – SGK Prim Hizmetleri Bildirgesi Birleştirme İşlemleri’ konularında katılımcılara bilgilendirmelerde bulunuldu.

Çalıştay sonunda Vergi Dairesi Başkanımız Nuri KARAKAŞ; faydalı bir çalıştay gerçekleştirdiklerini, mükelleflerin sahada doğru uygulamalarda bulunmaları için gayretle çalıştıklarını belirterek katkısı olan herkese teşekkürlerini iletti. Çalıştay, karşılıklı hediye takdimleri ile son buldu.