Buradasınız

Gelir Uzmanlığı Yeterlik Hazırlık Sınavı ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Gelir Uzmanlığı Yeterlik Hazırlık Sınavı ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Başkanlığımız Eğitim Müdürlüğü, 3 yıl hizmet süresini tamamlayıp 19 Ekim 2019 tarihinde Gelir Uzmanlığı Yeterlik Sınavının yazılı bölümüne katılacak Başkanlığımız merkez ve ilçe birimlerinde görev yapan Gelir Uzman Yardımcılarına yönelik 1 Ağustos 2019 tarihinde ‘Gelir Uzmanlığı Yeterlik Hazırlık Sınavı ve Değerlendirme Toplantısı’ düzenledi.

İhsaniye Ek Hizmet Binası konferans salonunda gerçekleştirilen ve 170 Gelir Uzman Yardımcısının katıldığı toplantıda Vergi Dairesi Müdürleri Halil ŞENVER, Rafet GÜCCAN, Burcu ERYILMAZ ve Hamza CİHANER yeterlik sınav süreci ile ilgili bilgiler verdi. Toplantının ardından katılımcılara 100 sorudan oluşan ‘Yeterlik Eğitimi Hazırlık Sınavı’ gerçekleştirildi.

Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, Gelir Uzman Yardımcıları ile bir araya gelerek sınava katılacak tüm meslektaşlarımıza Başkanlığımızın ve Bursa Maliyeciler Derneği Bumder Akademinin girişimleriyle hazırlanan son güncel değişiklikleri içeren şekliyle ‘Tüm Vergi Kanunları’ kitabı ve çalışma defteri hediye etti. Başkanımız Nuri KARAKAŞ, bu kıymetli eserlerin sürekli öğrenme sürecinde başucu bir kaynak olması gerektiğini belirterek Yeterlik Sınavına katılacak tüm Gelir Uzman Yardımcılarına sınavlarında ve kariyerlerinde başarılar diledi.