Buradasınız

İnegöl Vergi Rekortmenlerine Teşekkür Belgesi Takdimi

İnegöl Vergi Rekortmenlerine Teşekkür Belgesi Takdimi

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ‘2017 Vergilendirme Dönemi İnegöl Vergi Rekortmenleri ve Vergiye Uyum Seviyesi Yüksek Mükellefler Belge Takdim Töreni’ gerçekleştirildi. Orhan İnegöl Köftecisi’nde 8 Ağustos 2019 tarihinde düzenlenen programa Bursa Milletvekili Av. Vildan YILMAZ GÜREL, İnegöl Kaymakamı Şükrü GÖRÜCÜ, İnegöl Belediye Başkanı Alper TABAN, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ, Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, İTSO Başkanı Yavuz UĞURDAĞ ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve işadamları katılım gösterdi.

Vergi Rekortmenlerine ve programda emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, “Mükellef hizmetleri kalitesini daha iyi noktalara taşıma anlamında ısrarlıyız. Hizmet kalitesini artırmak için yeni uygulamaları hayata alırken, eksiklerimizi de araştırıyor ve gidermek için çalışıyoruz. İnegöl büyük bir ekonomi. Dünyanın gözdesi bir şehiriz. İnşallah önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek pazarlara ulaşacağız. Bugün burada gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerimize belge takdimi yapacağız. Rekortmen olmamakla birlikte çok samimi çaba sarf eden mükelleflerimizi temsilen, rekortmen sıralamasında olmayan mükelleflere de belge takdim edeceğiz. Türkiye’nin ekonomik gerçeklerine uygun, rekabet gücümüzü azaltmayan bir vergi sistemi olmasını ümit ediyorum. Bu konuda üzerimize düşen noktalarda Ankara’ya tekliflerimizi sunuyoruz. Eksikleri hep birlikte aşacağız.” şeklinde konuştu.

Program, Gelir ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri ile Gönüllü Uyum Seviyesi Yüksek Mükelleflere Teşekkür Belgeleri takdim edilerek tamamlandı.