Buradasınız

Vezne Servisi İş ve İşlemleri ile İletişim & Farkındalık Eğitimi Gerçekleştirildi

Vezne Servisi İş ve İşlemleri ile İletişim & Farkındalık Eğitimi Gerçekleştirildi

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığının kurumsal kapasitesinin geliştirilmesi ve sunulan hizmet kalitesinin artırılması kapsamında 28 Eylül 2019 tarihinde eğitimler düzenlendi. Bursa Vergi Dairesi Başkanımız Nuri KARAKAŞ’ın öncülüğünde düzenlenen eğitimlere; Başkanlığımız Vezne Servislerinde görevli çalışanlarımız ile İdari ve Mali İşler Müdürlüğü çalışanları katıldı.

İnegöl Oylat Tesislerinde gerçekleştirilen eğitimlerin ilk oturumunda tüm katılımcılar için İletişim Uzmanı Özlem AKTAŞ tarafından “İletişim & Farkındalık Eğitimi” düzenlendi. Eğitimlerin öğleden sonraki ikinci oturumunda Vezne Servislerinde görevli çalışanlarımız için Yeşil V. D. Müdürü Aziz SARI tarafından “Vezne Servisi İş ve İşlemleri ile Vezne Servisi İşlemlerinde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri ” konuları işlendi. Ayrıca İdari ve Mali İşler Müdür V. İrfan Baran DAL, personele bilgilendirme semineri gerçekleştirdi.

Eğitimlerin sonunda Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, katılımcılara katılım belgelerini takdim etti. Eğitimlerin ardından tüm katılımcılar Bursa Maliyeciler Derneği (BUMDER) Doğa ve Spor Topluluğunun organize ettiği piknik etkinliğine katıldı.